مهربون مه آلود

دست بردار از این در وطن خویش غریب

خانوم ها و آقایان محترم: 

 

۲هفته پیش طی طوفانی که از آسمان آمد! به قول مادر بزرگمان ماهپاره ی ما .. همان ماهواره ی شما دچار سرنگونی شدیدی شد که اینجانب همراه با اهل منزل از دیدن برنامه ی مورد علاقه ی خود ..(اشتباه نکنید مسلما ویکتوریا هرگز برنامه ی مورد علاقه ی ما نبوده است ..  )محروم گردیدم.و بنده و خواهر گرامیمان به شدت افسردگی گرفتیم..و در طول هفته تمامی حرکات اکرواتیکی را جهت درست کردن ماهپاره خانوم به کار بردیم تا حداقل تکرار برنامه را ببینیم... 

ولی دریغ و صد افسوس... 

تا پدر محترم خانواده دلش برایمان سوخت و آقا ...را همراه با خود آورد و ماهپاره درست شد ... 

برادر محترم برای جلوگیری از تکرار حادثه ... ۸ و ۹ کیلو و گچ و سیمان درست کرد و خانوم رو محکم سر جایشان نشاند و ما خوشحال و سرخوش منتظر جمعه ماندیم تا بالاخره (next persion star )را ببینیم...من و خواهر هنر دوستمان به شدت به آقای حسین یوسفی عزیز علاقه مندیم و صدایشان را هم دوست می داریم حتی برادرمان قول داده بود که حتما زنگ بزند و او را از بین 5 نفر انتخاب کند..جمعه پیش که تکرار را دیدیم حسین عزیز نخواند و ما خوشحال منتظر شنبه شدیم.یعنی دیشب..یک دفعه به خودمان آمدیم دیدیم آقای غیاسی 16 هنرمند را به روی سن خواست دریغ از نشان دادن اجرای آخر حسین ...و در حالی که ما به شدت هاج و واج مانده بودیم حسین مظلوم ما بین 5 نفر نبود.. 

حال می توانید به ریشمان بخندید چون حالمان شدید گرفته شد و فحش های بدی نثار آقایان ستار و وارتان کردیم. رامین را معذور بدانید لطفا..

حال هدفمان از نوشتن این پست چه بوده؟ 

لطفا ما را از خماری در بیاورید حسین کی اجرا کرد؟تایماز و ساناز هم ایضا؟ 

اگر کسی آهنگی از حسین ضبط کرده برایمان بگذارد خواهشا...التماسا... لطفا... 

و هدف آخرمان اگر روزی حسین از اینجا عبور کرد بداند که خانواده ی همیشه در صحنه ی ما طرفدار ایشان بوده و هستیم.

                                                                    با تشکر

+نوشته شده در 9 اسفند 1388ساعت10:49توسط Mozhi | نظرات (4)

نظرات (4) نظرات (4)